Insight

Tu znajdziesz ostatnie wydarzenia, informacje o produktach, ciekawe video i materiały do pobrania.
Webinary i podcasty
Czy sprawna akceptacja wniosków może wpłynąć na zaangażowanie pracowników?
Dodatkowe informacje:
Akceptacja wniosków przez przełożonych często w ciągu dnia roboczego spada na ostatnie miejsce na liście priorytetów. Wśród pracowników wywołuje to frustrację i spadek zaangażowania. Czy da się temu zaradzić?  
Zapisz się
28.06.2023
Zalety monitorowania i analizy usług
Dodatkowe informacje:
Podczas najbliższego webinaru porozmawiamy, dlaczego firmy powinny monitorować działania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, aby wyliczać wskaźniki SLA (Service Level Agreement) z punktu widzenia użytkowników i odbiorców tych systemów.
Zapisz się
15.06.2023
Czy mobilny marketplace w organizacji ma sens?
Dodatkowe informacje:
Według badań CBOS 96% dorosłych Polaków korzysta z telefonów komórkowych. Ostatnie trzy lata trwa debata o cyfrowych miejscach pracy. Proponujemy pójść krok dalej i do cyfrowego środowiska dołożyć właśnie usługi mobilne. Porozmawiajmy zatem czy mobilny marketplace w organizacjach ma sens.
Zapisz się
25.05.2023
Jak przy wykorzystaniu mobilnego helpdesku wejść na wyższy poziom zarządzania organizacją?
Dodatkowe informacje:
Jednym z najważniejszych czynników wpływających na sukces firmy jest wydajność i możliwość automatyzacji rutynowych zadań. W dobie cyfrowej transformacji kluczowym departamentem nowoczesnej firmy jest dział IT. Podczas najbliższego webinaru porozmawiamy o usprawnieniach dla organizacji i działów IT.
Zapisz się
10.05.2023
Czy mobilna obsługa serwisowa jest możliwa w czasie rzeczywistym?
Dodatkowe informacje:
Sektor handlu detalicznego stale podąża za zmianami, nie mogąc pozwolić sobie na awarie i przestoje. Zajrzyj na nasz najbliższy webinar, na którym poza wyzwaniami porozmawiamy o zaletach mobilnej obsługi serwisowej.
Zapisz się
26.04.2023