Czy mobilna obsługa serwisowa jest możliwa w czasie rzeczywistym?

Data wydarzenia: 26.04.2023    |    11:00
Prowadzenie:
Artur Oppelt
Head of Customer Success & Technical Solution Manager
Kamil Kuć
Solutions Architect
Czy mobilna obsługa serwisowa jest możliwa w czasie rzeczywistym?

Sektor handlu detalicznego stale podąża za zmianami, a co za tym idzie – wciąż ewoluuje. Branża nie może pozwolić sobie na awarie i przestoje. W zapewnieniu ciągłości biznesowej sektor wspiera rzesza serwisantów, od których zależy poprawne działanie infrastruktury sklepowej, magazynów, logistyki, biur i wielu innych.

Podczas krótkiego webinaru będziemy rozmawiać o wyzwaniach takich jak:
• Optymalizacja kosztów związanych z trasą przejazdu serwisanta
• Historia zgłoszeń w danej lokalizacji
• Zarządzanie majątkiem
• Zarządzanie pracami serwisowymi
• Dokumentacja pracy
• Kontakt z centralą
• Umowy gwarancyjne

Pokażemy, jak może funkcjonować mobilna obsługa serwisowa i odpowiemy na pytanie, czy może działać w czasie rzeczywistym.

Gościem Artura Oppelta będzie Kamil Kuć z firmy Ingrifo, architekt rozwiązań w obszarach ESM, ITSM, SAM, ITAM, EAM. Kamil jest odpowiedzialny za projektowanie i wdrożenia oraz utrzymanie systemów IT w największych przedsiębiorstwach i instytucjach w Polsce.

Zapraszamy!

Artur Oppelt
Head of Customer Success & Technical Solution Manager

Wykwalifikowany manager i konsultant, działający w branży nowych technologii od ponad piętnastu lat. Posiadający doświadczenie w zakresie realizacji projektów z zakresu ITSM, Facility and Asset Management, Systemów Monitorowania (infrastruktura, procesy, usługi) oraz aplikacji mobilnych. Od wielu lat pracujący po stronie kontaktu biznesowego z klientem korporacyjnym, realizacji, kierowania projektami oraz zespołami ludzi.

Kamil Kuć
Solutions Architect

Architekt rozwiązań w obszarach ESM, ITSM, SAM, ITAM, EAM.
Odpowiedzialny za projektowanie i wdrożenia oraz utrzymanie systemów IT w największych przedsiębiorstwach i instytucjach w Polsce.Prowadzi rozmowy z klientami, zarówno na etapie wsparcia sprzedaży, jak również analizy i definicji wymagań, poprzez realizację i odbiór prac. Posiada liczne certyfikaty produktowe IBM, HCL, MicroFocus oraz CSAM, ITIL, Prince2 Practitioner

Agenda wydarzenia:
1
Wprowadzenie
2
Wyzwania sektora retail i FMCG w monitorowaniu obsługi serwisowej
3
Zalety mobilnej obsługi serwisowej
4
Sesja Q&A
REJESTRUJĘ SIĘ